ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№298 Про надання дозволу КЗ «Ліцей «Перспектива» Світловодської міської ради на знесення одного дерева та провести обрізку гілля дев’ятнадцяти дерев, які знаходяться біля будівлі № 70а по вулиці Приморська

Розглянувши звернення керівника КЗ «Ліцей «Перспектива» Світловодської міської ради Дмитра Суліма, вхідний № 12-12/3-82 від 14.03.2024 р., про знесення одного аварійного дерева, яке знаходиться біля стадіону школи № 7 по вулиці Приморська, згідно до акту обстеження зелених насаджень № 20 від 19.03.2024 року, яким виявлено, що дерева високі, старі, пошкоджені омелою, які знаходяться на небезпечній відстані від будівель та інженерних комунікацій установи, при найменшому пориві вітру становлять загрозу падіння сухих гілок і дерев на будівлю школи, що створює небезпеку для дітей та працівників установи, відповідно «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року № 1045, підпункту 8, пункту 5.9.2, розділу 5 «Правил благоустрою території Світловодської міської територіальної громади», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 19.08.2022 р. № 1619, враховуючи рішення Світловодської міської ради від 20.02.2024 р. № 2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг» та керуючись частиною 1 статті 21, частиною 1 статті 69 Закону України «Про адміністративну процедуру» від 17.02.2022 №2073-IX, підпунктом 1, пункту «б», частини 1, статті 33, частиною першою статті 52, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 20 від 19.03.2024 р., щодо видалення одного аварійно-небезпечного, сухостійного дерева та провести обрізку гілля пошкодженого омелою дев’ятнадцяти дерев, які знаходяться біля будівлі № 70а по вулиці Приморська /додається/.
2. Дозволити КЗ «Ліцей «Перспектива» Світловодської міської ради знести одного аварійно-небезпечне, сухостійне дерево та провести обрізку гілля пошкодженого омелою дев’ятнадцяти дерев, які знаходяться біля будівлі № 70а по вулиці Приморська (про час виконання робіт повідомити УЖКГ).
3. Деревина безоплатно залишається заявнику КЗ «Ліцей «Перспектива» Світловодської міської ради, в рахунок витрат на проведення робіт по знесенню та обрізці гілля зелених насаджень та наведенню належного санітарного стану на даній території.
4. Зобов’язати КЗ «Ліцей «Перспектива» Світловодської міської ради, після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
6. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
7. Рішення може бути оскаржене шляхом подачі скарги до Комісії з розгляду скарг, за адресою: м. Світловодськ, вулиця Героїв України, будинок №14:
заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА