ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№30 Про надання дозволу ОСББ «Дніпровська рів’єра-20» на знесення одного дерева, яке знаходиться по вулиці Будівельників 20

На підставі звернення старшої по будинку, щодо знесення одного високого, старого, аварійно-небезпечного дерева, яке розташоване на небезпечній відстані від житлового будинку та інженерних комунікацій, становить загрозу мешканцям та знаходиться по вулиці Будівельників 20, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 86 від 17.12.2019 р., «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 86 від 17.12.2019 р., щодо знесення одного високого, старого, аварійно-небезпечного дерева, яке розташоване на небезпечній відстані від житлового будинку та інженерних комунікацій, становить загрозу мешканцям та знаходиться по вулиці Будівельників 20 /додається/.
2. Дозволити ОСББ «Дніпровська рів'єра-20» знести одне дерево, яке знаходиться по вулиці Будівельників 20.
3. ОСББ «Дніпровська рів'єра-20» висадити один саджанець молодого дерева та створити належні умови, щоб забезпечити їх ріст.
4. Зобов’язати ОСББ «Дніпровська рів'єра-20» після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово- комунального господарства, архітектури і будівництва.

Секретар Світловодської міської ради Юрій САПЯНОВ