ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№307 Про схвалення проєкту рішення Світловодської міської ради «Про затвердження Програми охорони та збереження культурної спадщини Світловодської міської територіальної громади на 2024-2028 роки»

З метою забезпечення належної охорони, збереження та використання об’єктів культурної спадщини Світловодської міської територіальної громади, реалізації положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», керуючись п.п.10 п. «б» ст. 32, п.1 ч.2, ст.52, ч. 5, 6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Схвалити та винести на розгляд Світловодської міської ради проєкт рішення «Про затвердження Програми охорони та збереження культурної спадщини Світловодської міської територіальної громади на 2024-2028 роки», що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ