ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№308 Про встановлення тарифів на платні соціальні послуги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Світловодська

З метою встановлення тарифів на соціальні послуги, відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» зі змінами, Порядку регулювання тарифів на соціальні послуги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 428 від 01.06.2020 року, Порядку організації соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №587 від 01.06.2020року, Методичних рекомендацій щодо розрахунку тарифів на платні соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування(надання соціальних послуг, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України №1186 від 07.12.2015р., керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28, частиною 4 статті 34, частинами 5,6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Встановити тарифи на платні соціальні послуги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Світловодська, згідно з додатком.
2. Встановлені тарифи переглядаються у разі зміни затверджених фінансових показників, необхідних для їх розрахунку.
3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради №273 від 05.06.2017 р. «Про затвердження тарифів, що надаються територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян управління праці та соціального захисту населення м. Світловодськ»
4. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ