ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№318 Про визначення замовником робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради

Розглянувши лист начальника Управління освіти, молоді та спорту ТГ СМР від 26.03.2024 №01-29/403, з метою захисту населення від впливу небезпечних факторів, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій та воєнних дій, керуючись п.п.1 п. «а» ст. 29, ч.5, 6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Визначити замовником робіт з виготовлення проектно – кошторисної документації для будівництва захисної споруди цивільного захисту (укриття) в КЗ «Ліцей сучасної освіти «Інтелект» Світловодської міської ради» за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, м. Світловодськ, с. Власівка, вул. Труда, 86 (місткістю 500 осіб) – 600000 грн., Управління житлово – комунального господарства Світловодської міської ради.

2. Визначити замовником робіт з виготовлення проектно – кошторисної документації для будівництва захисної споруди цивільного захисту (укриття) в КЗ «Ліцей сучасної освіти «Інтелект» Світловодської міської ради» за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, м. Світловодськ, вул. Героїв України, 33 (місткістю 500 осіб) – 600000 грн., Управління житлово – комунального господарства Світловодської міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ