ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№322 Про погодження на проведення масового заходу вистави «Конотопська відьма»

На підставі заяви ФОП Рачковського Дмитра Анатолійовича №604 від 02.04.2024 року, відповідно до розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 08 червня 2022 року № 396-р «Про проведення масових заходів на території області в умовах воєнного стану», відповідно до рішення Світловодської міської ради від 20 лютого 2024 року № 2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг», керуючись ч.1 ст.21, ч.1 ст.69 закону України «Про адміністративні правопорушення», згідно статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити ФОП Рачковському Дмитру Анатолійовичу проведення вистави «Конотопська відьма» у приміщенні КЗ «Міський Палац культури Світловодської міської ради». Захід відбудеться 13 квітня 2024 року з 14:00 до 15:30 години. Орієнтовна кількість учасників - 500 осіб.
2. Організатор заходу (відповідальні особи – Дмитро Рачковський, тел. +380982787708) несе відповідальність за безпеку присутніх та повинні забезпечити:
1) негайне припинення проведення масового заходу під час оголошення сигналу «Повітряна тривога», сповістити про це його учасників та організувати їх евакуацію, повідомивши їм місце знаходження найближчого укриття - у приміщенні КЗ «Міський Палац культури Світловодської міської ради»;
2) дотримання правил пожежної безпеки;
3) дотримання громадського порядку учасниками масового заходу;
4) наявність засобів першої медичної допомоги.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.
4. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
5. Рішення може бути оскаржене, шляхом подання скарги (позову) до Комісії з розгляду скарг за адресою м. Світловодськ, віл. Героїв України 14:
- заявником - протягом 30-ти днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами - протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА