ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№326 Про створення робочої комісії з питання розгляду інвестиційної програми СП ТОВ «Світловодськпобут» на 2021 рік

З метою об’єктивного та всебічного розгляду інвестиційної програми на 2021 рік, яка надійшла від СП ТОВ «Світловодськпобут» на погодження згідно заяви вих. від 12.06.2020 б/н, керуючись п. 4.6 розділу ІV. «Розгляд інвестиційних програм уповноваженим органом» Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 №630, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 31.08.2017 №1059, ч.1 ст.52, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи службову–пропозицію членкині виконавчого комітету Світловодської міської ради Козак І.М. від 09.06.2020 про створення робочої групи (комісії) щодо розгляду інвестиційної програми СП ТОВ «Світловодськпобут» із залученням спеціалістів з питань теплопостачання,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1.Утворити робочу комісію з питання розгляду інвестиційної програми СП ТОВ «Світловодськпобут» на 2021 рік та уповноважити її від імені виконавчого комітету Світловодської міської ради у разі необхідності направляти запити СП ТОВ «Світловодськпобут».
2.Затвердити склад робочої комісію згідно з додатком до цього рішення.
3.Уповноваженій робочій комісії з’ясувати необхідність та доцільність проведення запланованих робіт, закупівлі основного обладнання, провести відповідні обґрунтування вартості запланованих заходів, що передбачені інвестиційною програмою СП ТОВ «Світловодськпобут» на 2021 рік в термін, що відведений на розгляд уповноваженим органом.
4.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток