ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№338 Про надання одноразової матеріальної допомоги вдовам громадян, смерть яких пов’язана з аварією на ЧАЕС до 38-ої річниці Чорнобильської катастрофи

З метою належного забезпечення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та ефективного використання коштів бюджету Світловодської міської територіальної громади, виділених на вшанування постраждалих громадян та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, на виконання розпорядження Світловодського міського голови від 08.04.2024 року № 60-р «Про затвердження плану підготовки та проведення заходів до 38-ої річниці Чорнобильської катастрофи», пункту 3.3 розділу ІІІ «Соціальний захист осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС» Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення «Турбота» на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням сесії Світловодської міської ради віл 22 грудня 2020 року № 14, керуючись пп.6 п.2 ст.34 та ч.5,6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про адміністративну процедуру»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Здійснити в установленому порядку фінансування з бюджету Світловодської міської територіальної громади КПКВК 0813242 розділ «Інші видатки» кошти в сумі 34 000 грн. 00 коп. (тридцять чотири тисячі грн. 00 коп.) для надання одноразової матеріальної допомоги вдовам громадян, смерть яких пов’язана з аварією на ЧАЕС до 38-ої річниці Чорнобильської катастрофи, згідно Додатку.
2. Начальнику управління соціального захисту населення Ірині КОТЕНКО забезпечити цільове використання коштів в межах кошторисних призначень на зазначені виплати.
3. Контроль виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.
4. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
5. Рішення може бути оскаржене шляхом подачі скарги до Комісії з розгляду скарг за адресою: вул. Героїв України, 14, м. Світловодськ Кіровоградська область.
- заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області https://svgr.gov.ua.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА