ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№342 Про створення комісії з питань виплати компенсації за проведене стоматологічне лікування зубів, затвердження її персонального і кількісного складу, затвердження поряду її виплати

З метою виконання п. 33 розділу І «Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, сімей загиблих, поранених військовослужбовців Захисників і Захисниць України та учасників АТО/ООС, які брали участь у захисті територіальної цілісності, державного суверенітету України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів на 2023-2027 роки у новій редакції», затвердженої рішенням Світловодської міської ради від 19 березня № 2218, для виплати компенсації за проведене стоматологічне лікування зубів ветеранам війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, керуючись пп. 2 п. «а» ч. 1 ст. 34, ч. 1 ст. 52, ч. 5, 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Створити при виконавчому комітеті Світловодської міської ради комісію з питань виплати компенсації за проведене стоматологічне лікування зубів ветеранам війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членам сімей загиблих (померлих) Захисників чи Захисниць України та затвердити її персональний і кількісний склад, додаток 1.
2. Затвердити Порядок виплати компенсації за проведене стоматологічне лікування зубів ветеранам війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членам сімей загиблих (померлих) Захисників чи Захисниць України, додаток 2.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ