ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№351 Про надання дозволу на укладання договору погодинної оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Захисників України,83 з юридичною особою – комунальним некомерційним підприємством «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради

Розглянувши заяву від 25.03.2024 №408/01.01-14 в.о. директора комунального некомерційного підприємства «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради Сергія САВИЧА, місцезнаходження юридичної особи: 27500, Кіровоградська область, Олександрійський район, м. Світловодськ, вул. Павлова,16, стосовно надання в погодинну оренду нежитлового приміщення площею 24,7 кв.м, яке розташоване на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, м. Світловодськ, вул. Захисників України,83, з метою розміщення процедурного кабінету та клопотання від 25.03.2024 №210/01-14 головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» Майї ПОМАЗАН, місцезнаходження юридичної особи: 27501, Кіровоградська область, Олександрійський район, м. Світловодськ, вул. Павлова,16, щодо не заперечення на передачу в погодинну оренду нежитлового приміщення, керуючись частиною 1 статті 21, частиною 1 статті 69 Закону України «Про адміністративну процедуру» від 17.02.2022 №2073-IX, керуючись абзацом 2 частини 1 статті 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 №157-IX, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483, рішенням Світловодської міської ради від 20.02.2024 №2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг», підпунктом 1 пункту «а» статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл на укладення договору погодинної оренди нерухомого майна, розташованого на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, м. Світловодськ, вул. Захисників України,83 площею 24,7 кв.м з юридичною особою – комунальним некомерційним підприємством «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради, з метою розміщення процедурного кабінету для проведення медичних маніпуляцій вторинного рівня медичної допомоги для жителів м. Світловодська та району за наступним графіком: щоденно з понеділка по п’ятницю з 10 год. 30 хв. до 14 год. 30хв., на термін 4 роки.
2. Виконавчому комітету Світловодської міської ради в особі міського голови Андрія МАЛІЦЬКОГО та комунальному некомерційному підприємству «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради в особі в.о. директора Сергія САВИЧА в 30-денний термін з дня набрання чинності даного рішення укласти договір погодинної оренди нерухомого майна.
3. В.о. директора комунального некомерційного підприємства «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради Сергію САВИЧУ в 30-денний термін з дня укладання договору погодинної оренди нерухомого майна, укласти договір на відшкодування комунальних послуг та експлуатаційних витрат.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
5. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.

Рішення може бути оскаржене, шляхом подання скарги до Комісії з розгляду скарг (вул. Героїв України, 14 м. Світловодськ Кіровоградська обл. 27501) або до Господарського суду Кіровоградської області:
– заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
– заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА