ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№352 Про погодження ФОП Гузову М.А. розміщення дитячих атракціонів та здійснення святкової торгівлі

Розглянувши заяву від 22.03.2024 року ФОП Гузова Максима Анатолійовича, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», Наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.1996р. №369 «Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі» та пп. 1 п. б) ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 5,6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 1 ст. 21, ч. 1 ст. 69 Закону України «Про адміністративну процедуру» від 17.02.2022 № 2073-IX, рішенням Світловодської міської ради від 20.02.2024 № 2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. За умови наявності посвідчення Державної служби України на експлуатування устаткування підвищеної небезпеки, висновків Держспоживслужби на устаткування для виробництва харчових продуктів (попкорн, солодка вата тощо) та на матеріали, з яких виготовлені атракціони, та інших необхідних дозвільних документів, погодити ФОП Гузову Максиму Анатолійовичу торгівлю солодкою ватою, попкорном, карнавальною продукцією та розміщення дитячих атракціонів протягом теплого сезону 2024 року.
2. Управлінню житлово-комунального господарства та управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради взяти на контроль виконання п.1 даного рішення.
3. Відповідальність за санітарний стан території та дотримання правил торгівлі, громадського порядку, техніки безпеки покласти на ФОП Гузова М.А.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
5. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
Рішення може бути оскаржене, шляхом подання скарги до Комісії з розгляду скарг (вул. Героїв України, 14 м. Світловодськ Кіровоградська обл.. 27501) або до Господарського суду Кіровоградської області:
- заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА