ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№355 Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого нежитлового приміщення за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 67 та погодження кошторису на проведення ремонтних робіт орендарю юридичній особі – товариству з обмеженою відповідальністю «АГЕНЦІЯ РІШЕНЬ – НЕРУХОМІСТЬ»

Розглянувши заяву від 11.03.2024 за вх. №64/01-35 директора товариства з обмеженою відповідальністю «АГЕНЦІЯ РІШЕНЬ – НЕРУХОМІСТЬ» ПЕТРОВА Андрія Олеговича, місцезнаходження юридичної особи: 27500, Кіровоградська область, Олександрійський район, м. Світловодськ вул. Героїв України,67, стосовно надання дозволу на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого нежитлового приміщення площею 18,6 кв.м, яке знаходиться за адресою: м. Світловодськ вул. Героїв України,67, опис передбачуваних поліпшень та інформацію про доцільність здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, дефектний акт виготовлений архітектором Тетяною БАКАНОВОЮ, зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, локальний кошторис на будівельні роботи №02-01-0, підсумкова відомість ресурсів до локального кошторису №02-01-01, розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису №02-01-01, довідку балансоутримувача об’єкта оренди, звіт про проведення незалежної оцінки нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, м. Світловодськ, вул. Героїв України,67, загальною площею 18,6 кв.м, виконаний товариством з обмеженою відповідальністю «Експертбюро», акт обстеження комісії щодо доцільності здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна - нежитлового приміщення за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України,67, керуючись частиною 1 статті 21, частиною 1 статті 69 Закону України «Про адміністративну процедуру» від 17.02.2022 №2073-IX, абзацом 3 частини 4 статті 21 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 №157-IX, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483, рішенням Світловодської міської ради від 20.02.2024 №2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг», підпунктом 1 пункту «а» статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Надати згоду юридичній особі – товариству з обмеженою відповідальністю «АГЕНЦІЯ РІШЕНЬ – НЕРУХОМІСТЬ» на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна - нежитлового приміщення, яке знаходиться на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку (гуртожитку) за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України,67, та перебуває на балансі управління житлово – комунального господарства Світловодської міської ради, на суму в розмірі 32108,00 грн, що становить 35,42 відсотка від незалежної експертної оцінки станом на 28.11.2023, яка складає 90657,00 грн.
2. Погодити кошторис на проведення ремонтних робіт вбудованого нежитлового приміщення, яке знаходиться на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку (гуртожитку) за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України,67.
3. Після здійснення невід’ємних поліпшень, юридичній особі – товариству з обмеженою відповідальністю «АГЕНЦІЯ РІШЕНЬ – НЕРУХОМІСТЬ» надати постійній комісії інформацію про завершення виконання робіт з одночасним наданням:
- належним чином оформлені копії: актів виконаних ремонтних робіт (форма КБ-2), підписані замовником та підрядником акти приймання виконаних робіт;
- належним чином оформлені копії документів, що підтверджують проведені орендарем розрахунки за виконані поліпшення об’єкта оренди, у тому числі придбані матеріали, конструкції тощо(форма КБ-3);
- надати аудиторський висновок щодо підтвердження фінансування здійснених поліпшень за рахунок коштів орендаря, з посиланням та долученням документів, що підтверджують виконання та оплату зазначених робіт та придбання матеріалів.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
5. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.

Рішення може бути оскаржене, шляхом подання скарги до Комісії з розгляду скарг (вул. Героїв України, 14 м. Світловодськ Кіровоградська обл. 27501) або до Господарського суду Кіровоградської області:
– заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
– заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА