ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№358 Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» за 2023 рік

З метою здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю, підвищення ефективної роботи підприємств комунальної власності територіальної громади міста, розглянувши Звіт про виконання фінансового плану за 2023 рік, наданого листом комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» від 14.02.2024 р. вих. № 108/1-14, на виконання ст. 78 Господарського кодексу України, рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.04.2019р. № 277 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Світловодської міської ради Кіровоградської області», відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 205 від 02.03.2015 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», керуючись статтею 17, підпунктом 1 пункту «а» статті 32, частинами 5, 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити Звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» за 2023 рік, згідно з додатком до даного рішення.
2. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» Майї ПОМАЗАН вживати заходи щодо дотримання термінів подання звітів про виконання фінансового плану.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА