ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№361 Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану Світловодського міського комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг» за 2023 рік

З метою здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю, підвищення ефективної роботи підприємств комунальної власності територіальної громади міста, розглянувши Звіт про виконання фінансового плану за 2023 рік, наданого листом комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг» від 29.02.2024 р. вих. № 56, на виконання ст. 78 Господарського кодексу України, рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.04.2019р. № 277 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Світловодської міської ради Кіровоградської області», відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 205 від 02.03.2015 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», керуючись статтею 17, підпунктом 1 пункту «а» статті 30, частинами 5, 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити Звіт про виконання фінансового плану Світловодського міського комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг» за 2023 рік, згідно з додатком до даного рішення.
2. Керівнику Світловодського міського комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг» Роману ШУМЕЙКУ вживати заходи щодо дотримання термінів подання звітів про виконання фінансового плану.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА