ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№367 Про результати конкурсу з визначення суб’єкту господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу (смт Власівка)

З метою впорядкування надання мешканцям Власівського старостинського округу (смт Власівка) своєчасних, належної якості, послуги з управління побутовими відходами, згідно з оголошенням про проведення повторного конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу (смт Власівка), яке було розміщено на сайті Світловодської міської територіальної громади 06.03.2024 року, прийом документів проводився протягом 30 календарних днів з дня публікації. На розгляд конкурсної комісії на участь у конкурсі, з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу (смт Власівка), надійшла одна пропозиція, яка згідно журналу обліку конкурсних пропозицій була подана «02» квітня 2024 року об 11-15 год. від комунального підприємства «Власівські мережі», яке розташоване по вулиці Лівобережна 9, смт Власівка, враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 23 лютого 2024 року № 163 “Про оголошення повторного конкурсу з визначення суб'єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу (смт Власівка), відповідно підпункту 3 пункту 2 статті 26, частини 3 статті 33 Закону України «Про управління відходами», Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року № 918, керуючись підпунктом 1, 6, 23, пункту «а», частини 1 статті 30, частинами 5, 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округу (смт Власівка) від 04.04.2024 року за № 2 (додаток № 1).
2. Визначити КП «Власівські мережі» виконавцем послуги на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округ (смт Власівка) строком на 12 місяців.
3. КП «Власівські мережі» вжити заходи щодо затвердження тарифу на збирання та перевезення побутових відходів для споживачів, які отримують послуги.
4. Міському голові укласти з директором КП «Власівські мережі» договір на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Власівського старостинського округ (смт Власівка).
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ