ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№370 Про списання багатоквартирного житлового будинку № 30 по вул. Приморська в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»

З метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, керуючись п.п. 1 п «а» ч. 1 ст 30 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості здійснення прав власності у багатоквартирному будинку», Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», враховуючи заяву голови ОСББ «Приморський дворик» Повзуна В.В.

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Списати з балансу КП «Житлосервіс 2012» багатоквартирний житловий будинок № 30 по вул.Приморській в м. Світловодськ та передати на баланс до ОСББ «Приморський дворик».
2. З метою списання, вказаного в п.1 даного рішення багатоквартирного будинку, створити комісію згідно додатку №1 до даного рішення.
3. Комісії провести огляд та фіксацію технічного стану багатоквартирного будинку, що списується.
4. За результатами работи комісії скласти акт списання багатоквартирного будинку, № 30 по вул. Приморській м. Світловодськ за формою, визначеною Постановою Кабінету Міністрів від 20.04.2016 № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків» та з урахуванням пункту10 даної постанови.
5. Подати на затвердження виконавчому комітету Світловодської міської ради акт на списання багатоквартирного будинку № 30 по вул. Приморській в м. Світловодськ.
6. КП «Житлосервіс 2012» припинити обслуговування та нарахування за послуги з управління багатоквартирним будинком № 30 по вул Приморській в м. Світловодськ з 01.03.2024 року.
7. Після затвердження акту про списання, процедура списання багатоквартирного будинку № 30 по вул. Приморській в м. Світловодськ вважається закінченою.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Максима ІЛЬЧЕНКА.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ