ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№38 Про надання дозволу Світловодському міському Палацу культури на укладення договору погодинної оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська, 16, з юридичною особою – Навчально – методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області

Розглянувши заяву від 04.12.2019 начальника Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області Тищенка М.А. та довідку від 06.11.2019 № 290 директора Світловодського міського Палацу культури Ляшенко Л.О., враховуючи рішення конкурсної комісії по проведенню конкурсу на право оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Світловодська від 27.12.2019 (Протокол № 9), керуючись пп.1 п.а ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 ст.1, абз.5 ст.5, п.1 ст.7, абз.1 п.2 ст.9, п.1, 3 ст.17 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», «Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Світловодська», затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012 № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл Світловодському міському Палацу культури на укладення договору погодинної оренди нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська, 16, 1-й поверх, загальною площею 31,0 кв.м., з Навчально – методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області щотижня у понеділок з 11:00 до 12:00 год., для проведення занять за програмою функціонального навчання у сфері цивільного захисту з особами з інвалідністю та іншими маломобільними групами населення з орендною платою 50,0 грн. за годину (з урахуванням коригування орендної плати на індекс інфляції за поточний місяць), терміном на 1 рік до 31.12.2020.
2. Директору Світловодського міського Палацу культури Ляшенко Л.О. та начальнику Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області Тищенку М.А. в 15-денний термін з дня прийняття даного рішення укласти договір погодинної оренди нежитлового приміщення.
3. Начальнику Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області Тищенку М.А. в 20-денний термін з дня укладення договору погодинної оренди нежитлового приміщення, укласти договір по забезпеченню надання комунальних послуг та на відшкодування експлуатаційних витрат. Копію цього договору надати до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради в 10-денний термін з дня його укладання.
4. У разі невиконання умов п.2, 3 дане рішення втрачає чинність.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ