ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№383 Про укладання тимчасового договору на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ

Розглянувши службову записку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКО від 16.04.2024, розглянувши протокол позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.04.2024 року, рішення виконавчого Світловодської міської ради від 16 квітня 2024 року №382, Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, затвердженого рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 10 лютого 2023 року № 56, керуючись підпунктом 1, 6, 23 пункту «а», частини 1, статті 30, частинами 5, 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Укласти тимчасовий договір на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ між виконавчим комітетом Світловодської міської ради та Світловодським міським комунальним підприємством «Комбінат комунальних послуг» до визначення виконавця послуги на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ за результатами конкурсу, але не більше ніж на три місяці.
2. Уповноважити міського голову Андрія МАЛІЦЬКОГО укласти з в.о. директора Світловодського міського комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг» тимчасовий договір на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКО.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ