ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№397 “Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна та внесення змін до цього договору за адресою: м. Світловодськ, вул. Павлова,16 з комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико – санітарної допомоги Світловодської міської ради» Кіровоградської області”

Розглянувши лист від 23.06.2020 № 300/01-14 головного лікаря КНП  «Центр первинної медико – санітарної допомоги Світловодської міської ради» Кіровоградської області Шумейко Л.І. та клопотання від 06.07.02.2020 № 874/01-14 головного лікаря КНП «Світловодська центральна районна лікарня» Котенка Ю.М, керуючись пп.1 п.а ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», «Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Світловодська», затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012 № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна від 08.11.2017 № 235 за адресою: м. Світловодськ, вул. Павлова,16 (приміщення поліклінічного корпусу) загальною площею 1359,4 кв.м., укладеного між Світловодською центральною районною лікарнею та КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Світловодської міської ради» Кіровоградської області з метою розміщення службових приміщень  на термін до 02.07.2023 та внести зміни до цього договору в частині назви орендаря, а саме: замінити назву «Світловодська центральна районна лікарня» на назву «Комунальне некомерційне підприємство «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради» в зв’язку з проведеною реорганізацією Світловодської ЦРЛ.  

2. Головному лікарю КНП «Світловодська центральна районна лікарня» СМР Котенку Ю.М. та головному лікарю КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Світловодської міської ради» Кіровоградської області Шумейко Л.І.:

2.1. В 30-денний термін з дня прийняття даного рішення внести зміни до договору оренди нерухомого майна від 08.11.2017 № 235 в частині продовження терміну його дії та в частині назви орендаря, а саме: замінити назву «Світловодська центральна районна лікарня» на назву «Комунальне некомерційне підприємство «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради»

2.2. В 10-денний термін з дня внесення змін до договору оренди нерухомого майна укласти договір на відшкодуванням комунальних послуг та експлуатаційних витрат.

3. У разі невиконання умов п.2, 3 дане рішення втрачає чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ