ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№4 Про затвердження складу комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС, членам сімей учасників АТО/ООС, які є мешканцями Світловодської міської територіальної громади

Керуючись п.п.3 п.2 ст.52, п.п.2 п.«а» ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою виконання п.1 розділу 1 «Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки сімей учасників АТО/ООС, сімей поранених, загиблих військовослужбовців та учасників АТО/ООС і вшанування пам’яті загиблих на 2021-2025 роки» та цільового використання коштів з бюджету Світловодської міської територіальної громади у зв’язку з кадровими змінами

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити склад комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС, членам сімей учасників АТО/ООС, які є мешканцями Світловодської міської територіальної громади (додаток 1)
2. Рішення виконавчого комітету від 13.10.2020 року №566 «Про затвердження складу комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО, членам сімей учасників АТО, які є мешканцями м.Світловодська» вважати таким, що втратило чинність.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань ОРЛОВУ Ю.В.

Міський голова А.МАЛІЦЬКИЙ

Додаток