ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№415 ” Про внесення змін до рішення від 20.12.2019 №1013 «Про списання багатоквартирного житлового будинку№83 по вул. Захисників України м Світловодськ з балансу управління житлово – комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради»”

 

З метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості  здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постановою  Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків»,

виконавчий комітет  вирішив:

1. Внести зміни в Додаток 1 пункту 2 рішення від 20.12.2019 №1013 «Про списання багатоквартирного житлового будинку №83 по вул. Захисників України м Світловодськ з балансу  управління житлово – комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради», виклавши його в наступній редакції:

«Склад  комісії зі списання житлового будинку №83 по вул. Захисників України   м. Світловодськ

Голова комісії:

- начальник УЖКГ -  Похілов Володимир Олексійович 

Члени комісії:

- головний спеціаліст – Поляніна І.М.;

- спеціаліст І категорії – Носенко Т.В.;

- головний спеціаліст управління економіки, ресурсів та розвитку міста – Журавель Костянтин Миколайович;

- генеральний директор ТОВ «УК «Господарник» - Громова Тетяна Михайлівна.

2. Організаційному відділу виконавчого комітету Світловодської міської на офіційному веб – сайті Світловодської міської ради розмістити інформацію про прийняте рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради  Юрій САПЯНОВ