ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№425 Про погодження ФОП Аванесяну Н.Р. на здійснення виїзної сезонної торгівлі морозивом

Розглянувши заяву від 10.04.2024 року ФОП Аванесяна Нарека Рафаеловича, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», Наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.1996р. №369 «Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі» та пп. 1 п. б) ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 1 ст. 21, ч. 1 ст. 69 Закону України «Про адміністративну процедуру» від 17.02.2022 № 2073-IX, рішенням Світловодської міської ради від 20.02.2024 № 2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл фізичній особі – підприємцю Аванесяну Нареку Рафаеловичу на здійснення виїзної сезонної торгівлі морозивом на період з 01 квітня 2024року по 30 вересня 2024року, з рижимом роботи з 8-00 до 20-00 години, за адресою:
- на розі вулиць Героїв України – Чорноморівська (біля скверу).
2. Фізичній особі – підприємцю Аванесяну Н.Р. при організації торгівлі:
2.1.Укласти договір з управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста про сплату за користування місцем (на розміщення ТС), що перебуває в комунальній власності. Щомісячна плата за землекористування складає 1500,00 грн. (одна тисяча п’ятсот гривень) та вноситься до 30 числа місяця наступного за звітним.
2.2. Забезпечити дотримання вимог Закону України «Про захист справ споживачів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. № 833 «№Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів».
2.3. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території земельної ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись вимог інженерних служб міста.
2.4. Утримувати територію для здійснення торговельної діяльності та прилеглу територію в належному санітарному стані, здійснювати їх прибирання після закінчення торгівлі. Неналежне виконання даного обов’язку тягне за собою накладення штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700грн).
2.5. Забезпечити наявність:
- супровідної документації на товар, що реалізується;
- таблички із зазначенням суб’єкта, що організував торгівлю, а також прізвища, імені та по батькові продавця;
- у продавців мати при собі копію паспорту, який пред’являється на вимогу службових осіб органів державного контролю і нагляду, правоохоронних органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування.
3. У разі невиконання пунктів 2.1-2.5 рішення втрачає чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
5. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
Рішення може бути оскаржене, шляхом подання скарги до Комісії з розгляду скарг (вул. Героїв України, 14 м. Світловодськ Кіровоградська обл.. 27501) :
- заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА