ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№429 “Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України,11 з фізичною особою – підприємцем Мулявкою В.О.”

Розглянувши заяву від 29.07.2020 фізичної особи - підприємця Мулявки В.О. керуючись пп.1 п. а) ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  абз. 1 п. 2 ст.18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна від 19.07.2017 № 79  за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України,11 загальною площею 49,0 кв.м. з фізичною особою – підприємцем Мулявкою В`ячеславом Олександровичем для розміщення складу на термін до 01.05.2025 та внести зміни до цього договору в частині продовження терміну його дії в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення.

2. Фізичній особі - підприємцю Мулявці В.О.:

2.1. В 20-денний термін з дня внесення змін до договору оренди нерухомого майна, переукласти договори в разі закінчення їх терміну дії з СМКП «Комбінат комунальних послуг» на вивіз побутових відходів, по наданню послуг з електропостачання та на відшкодування експлуатаційних витрат. Копії цих договорів надати до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради в 10-денний термін з дня їх укладання.

2.2. В 30-денний термін з дня прийняття даного рішення застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору оренди.

3. У разі невиконання умов п.1, 2 дане рішення втрачає чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради  Юрій САПЯНОВ