ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№436 Про передачу майна від управління соціального захисту населення Світловодської міської ради до управління освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради

З метою забезпечення належної експлуатації та утримання у відповідному стані матеріальних цінностей та для задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у місцях компактного проживання, керуючись пп.1 п."а" ст. 29, ч.1. ст. 52, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Передати безоплатно майно з балансу управління соціального захисту населення Світловодської міської ради на баланс управління освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради (Додаток 1).
2. Затвердити склад комісії з приймання-передачі майна від управління соціального захисту населення Світловодської міської ради до управління освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради (Додаток 2).
3. Комісії здійснити приймання - передачу майна від управління соціального захисту населення Світловодської міської ради до управління освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради.
4. Контроль виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ