ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№440 Про надання дозволу КЗ «Гімназія №1 Світловодської міської ради» на знесення одного дерева та провести кронування дев’яти дерев, які знаходяться біля стадіону по вулиці Конька

Розглянувши звернення директора КЗ «Гімназія № 1 Світловодської міської ради» Ольги Климчук, вхідний № 44/01-27 від 08.04.2024 р., про знесення аварійних дерев, які знаходяться біля стадіону КЗ «Гімназія № 1 Світловодської міської ради» по вулиці Конька, згідно до акту обстеження зелених насаджень № 30 від 19.04.2024 року, яким виявлено, що дерева високі, старі, які знаходяться на небезпечній відстані від огорожі стадіону, при найменшому пориві вітру становлять загрозу падіння сухих гілок і дерев, що створює небезпеку для дітей та працівників установи, відповідно «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045, підпункту 8, пункту 5.9.2, розділу 5, «Правил благоустрою території Світловодської міської територіальної громади», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 19.08.2022 № 1619, враховуючи рішення Світловодської міської ради від 20.02.2024 № 2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг» та керуючись частиною 1 статті 21, частиною 1 статті 69 Закону України «Про адміністративну процедуру» від 17.02.2022 №2073-IX, підпунктом 1, пункту «б», частини 1, статті 33, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 30 від 19.04.2024 р., щодо видалення одного аварійно-небезпечного, сухостійного дерева та провести кронування до дві третіх висоти дев’яти дерев, які знаходяться біля стадіону КЗ «Гімназія № 1 Світловодської міської ради» по вулиці Конька /додається/.
2. Дозволити КЗ «Гімназія № 1 Світловодської міської ради» знести одне аварійно-небезпечне, сухостійне дерево та провести кронування до дві третіх висоти дев’яти дерев, які знаходяться біля стадіону КЗ «Гімназія № 1 Світловодської міської ради» по вулиці Конька (про час виконання робіт повідомити УЖКГ).
3. Деревина безоплатно залишається заявнику КЗ «Гімназія № 1 Світловодської міської ради», в рахунок витрат на проведення робіт по знесенню та обрізці гілля зелених насаджень та наведенню належного санітарного стану на даній території.
4. Зобов’язати КЗ «Гімназія № 1 Світловодської міської ради», після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
6. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
7. Рішення може бути оскаржене шляхом подачі скарги до Комісії з розгляду скарг, за адресою: м. Світловодськ, вулиця Героїв України, будинок №14:
заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА