ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№449 “Про відключення від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та систем (мереж) постачання гарячої води житлового будинку 20 по вул. Вільна”

Розглянувши протокол засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води від 17  серпня  2020 року №6, керуючись  ст. 8,19 Конституції України, ст. 319 Цивільного кодексу України, ст. 100, 152  «Житлово-комунального Кодексу України», ст.19, 24 Закону України «Про теплопостачання»,  ст.5 Закону України «Про захист справ споживачів», ст. 7, п. 1, пп. 12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п.п.24,25,26 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (зі змінами),  відповідно до вимог  п.7 п.8 розділу ІІ Порядку відключення власників від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 26 липня 2019 року №169, керуючись вимогами пп.1 п. «а» ст. 30, пп. 3 п. «б» ст. 30, ст. 40, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005р. №76, а також з метою позитивного розгляду заяви мешканців будинку

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Задовольнити заяву мешканця житлового будинку 20 по вул. Вільна   м.Світловодськ щодо відключення будинку від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та систем (мереж) постачання гарячої води на встановлення систем індивідуального опалення в житловому будинку відповідно до вимог чинних державних будівельних норм та правил.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ