ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№45 Про організацію суспільно корисних робіт на 2020 рік

Відповідно до п.п.7 п. «б» статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України від 07.12.2017 року № 2234-8 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», статті 325-3 КУпАП, п.1 Р.7 наказу Міністерства юстиції України від 29.01.2019 року № 272/5 «Про затвердження Порядку здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарання, не пов’язаних з позбавленням волі», постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» та з метою організації на території міста у 2020 році суспільно корисних робіт:

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити Перелік об’єктів, на яких порушники виконуватимуть суспільно корисні роботи та вид суспільно корисних робіт у 2020 році (далі – Перелік), що додається (Додатки №1, №2).
2. Суспільно корисні роботи можуть здійснюватись за рахунок коштів місцевого бюджету, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.
3. Дане рішення довести до відома роботодавців зазначених у додатку №1 та зобов’язати їх відкрити у територіальному органі Держказначейства спеціальні рахунки для нарахування плати порушнику за виконання суспільно корисних робіт та перерахування її на відповідний рахунок Світловодського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського Балюк О.В.

Секретар міської ради Ю.САПЯНОВ

Додатки