ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№450 Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Світловодської МТГ до роботи в осінньо-зимовий період 2024/2025 років

З метою підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Світловодської МТГ до роботи в осінньо-зимовий період 2024/2025 року, забезпечення своєчасного і сталого проходження опалювального періоду 2024/2025 року, керуючись, пунктом 1,5, частини «а», статті 30, частини 5, 6, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити основні заходи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Світловодської МТГ до роботи в осінньо-зимовий період 2024/2025 років (Додаток 1).
2. Покласти персональну відповідальність на керівників бюджетних установ та підприємств житлово-комунального господарства за організацію і підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Світловодської МТГ до роботи в осінньо-зимовий період 2024/2025 року (Додаток 2).
3. Фінансовому управлінню Світловодської міської ради проводити фінансування в межах затвердженого загального фонду бюджету Світловодської МТГ.
4. Управлінню житлово-комунального господарства Світловодської міської ради надавати інформацію департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Кіровоградської ОВА про виконання заходів щодо підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2024/2025 року.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ