ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№456 “Про відключення від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та систем (мереж) постачання гарячої води вбудованого нежитлового приміщення будинку 42 по вул.Героїв України, м. Світловодськ”

Розглянувши протокол засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води від 17 серпня 2020 року №6, керуючись  ст. 8,19 Конституції України, ст. 319 Цивільного кодексу України, ст. 100, 152  «Житлово-комунального Кодексу України», ст.19, 24 Закону України «Про теплопостачання»,ст.5 Закону України «Про захист справ споживачів», ст. 7, п. 1, пп. 12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пп.24,25,26 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (зі змінами),  відповідно до вимог п.8 розділу ІІ Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 26 липня 2019 року №169, керуючись вимогами ст. 30, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005р. №76,  а також з метою позитивного розгляду заяви орендаря

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Надати Черновол Є.Я., аптека «Бажаємо здоров’я» дозвіл на відключення вбудованого нежитлового приміщення (загальна площа 50,0 кв.м.) від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання, що розташоване в будинку №42 по вул.Героїв України, м.Світловодськ, при наявності технічної можливості встановлення індивідуального опалення та при умові проведення робіт з відключення приміщення до 01 жовтня 2020 року.

2. Контроль за виконанням цього  рішення  покласти  на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва В.Шаповала.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ