ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№459 “Про надання дозволу ВП ВГО «Українська федерація хортингу» на видалення самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більше як 5 сантиметрів ( порослі) в Приморському парку: від вул. Городоцька до вул. Чорноморівська”

На підставі звернення президента ВП ВГО «Українська федерація хортингу» в Кіровоградській області, щодо участі в благоустрою міста та провести видалення самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більше як 5 сантиметрів ( порослі) в Приморському парку: від  вул. Городоцька  до вул. Чорноморівська та провести роботи з очищення від сміття та видаленої  порослі на даній ділянці, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 51 від 20.08.2020 р., «Правил  утримання  зелених  насаджень  в  містах   та  інших   населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись   п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт  обстеження  зелених  насаджень № 51 від 20.08.2020 р. провести видалення самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більше як 5 сантиметрів ( порослі) в Приморському парку: від  вул. Городоцька  до вул. Чорноморівська та провести роботи з очищення від сміття та видаленої  порослі на даній ділянці /додається/.

2. Дозволити ВП ВГО «Українська федерація хортингу» в Кіровоградській області видалити самосійні і порослеві дерева з діаметром кореневої шийки не більше як 5 сантиметрів (поросль) в Приморському.

3. Зобов’язати ВП ВГО «Українська федерація хортингу» в Кіровоградській області після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізану поросль).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Переглянути додатки до рішення