ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№462 “Про надання дозволу управлінню молоді та спорту на знесення сімнадцяти дерев, які знаходяться по вулиці В. Бойка 2”

На підставі звернення начальника управління молоді та спорту, щодо знесення сімнадцяти високих, старих, сухих, аварійно-небезпечних дерев, які становлять загрозу падіння сухих гілок і дерев на прилеглу територію стадіону та знаходяться по вулиці В. Бойка 2 та провести обрізку гілля чотирьох дерев, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 45 від 20.08.2020 р., «Правил  утримання  зелених  насаджень  в  містах   та  інших   населених  пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись   п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні"

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт  обстеження  зелених  насаджень № 45 від 20.08.2020 р.,  щодо знесення сімнадцяти високих, старих, сухих, аварійно-небезпечних дерев, які становлять загрозу падіння сухих гілок і дерев на прилеглу територію стадіону та знаходяться по вулиці В. Бойка 2 і провести обрізку гілля чотирьох дерев /додається/.

2. Дозволити управлінню молоді та спорту знести сімнадцять дерев по вулиці В. Бойка 2 і провести обрізку гілля чотирьох дерев.

3. Зобов’язати управління молоді та спорту, після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ