ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№469 “Про результати конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування № 11 в м. Світловодську”

Керуючись  п.п. 10 п. «а», п.п. 1 п. «б» ст. 30 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування»,  ст.ст. 7, 43, 44, 45  ЗУ   «Про  автомобільний  транспорт»,  постановою  Кабінету Міністрів України  від  03.12.2008  № 1081  «Про затвердження Порядку  проведення  конкурсу  з  перевезення  пасажирів  на  автобусному  маршруті  загального  користування», враховуючи Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування № 2а «Вул. Дмитра Яворницького – вул. Чайковського», № 11 «С\т «Аромат» - вул. Чайковського», № 14 «Вул. Озерна-вул. 8 Березня (маг. «Рагу»)-вул. Озерна, № 24 «Вул. Січових Стрільців (СТО) – вул. Озерна» в м. Світловодську від 26.08.2020,

виконавчий комітет Світловодської  міської  ради  вирішив:

1. Визнати переможцем конкурсу, який відбувся 26.08.2020, перевізника ТОВ «Світ-Автолегіон» на об’єкті конкурсу № 2 (маршрут № 11 «С\т «Аромат» - вул. Чайковського» в режимі маршрутного таксі та в звичайному режимі руху) та укласти договір з переможцем строком на п’ять років за умови виконання перевізником інвестиційного проекту-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на маршруті № 11, який буде повністю відповідати всім вимогам умов конкурсу.

2. Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста:

2.1.  Підготувати  документи для укладання договору про організацію перевезень  на міському автобусному маршруті загального користування № 11 «С\т «Аромат» - вул. Чайковського» в режимі маршрутного таксі та в звичайному режимі руху з переможцем конкурсу згідно з обов’язковими  та додатковими умовами конкурсу, інвестиційним проектом-зобов’язанням перевізника щодо оновлення парку автобусів на маршруті № 11, який буде повністю відповідати всім вимогам умов конкурсу, та відповідно до  затверджених  тарифів та графіків руху.

2.2. Опублікувати дане рішення та протокол засідання конкурсного комітету на офіційному сайті Світловодської міської ради.

2.3. Посилити контроль за виконанням умов укладених договорів про організацію перевезень на міських автобусних маршрутах.

3. Контроль за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  першого заступника  міського  голови   О. Балюк.

Секретар міської ради  Юрій САПЯНОВ

Протокол 26.08.2020 р.