ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№470 “Про результати конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 14, 24 в м. Світловодську”

Керуючись  п.п. 10 п. «а», п.п. 1 п. «б» ст. 30 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування»,  ст.ст. 7, 43, 44, 45  ЗУ   «Про  автомобільний  транспорт»,  постановою  Кабінету Міністрів України  від  03.12.2008  № 1081  «Про затвердження Порядку  проведення  конкурсу  з  перевезення  пасажирів  на  автобусному  маршруті  загального  користування», враховуючи Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування № 2а «Вул. Дмитра Яворницького – вул. Чайковського», № 11 «С\т «Аромат» - вул. Чайковського», № 14 «Вул. Озерна-вул. 8 Березня (маг. «Рагу»)-вул. Озерна, № 24 «Вул. Січових Стрільців (СТО) – вул. Озерна» в м. Світловодську від 26.08.202,

виконавчий комітет Світловодської  міської  ради  вирішив:

1. Визнати, що конкурс на об’єктах конкурсу №№ 3, 4 (міські автобусні маршрути загального користування  № 14 «Вул. Озерна»-вул. 8 Березня (маг. «Рагу»)-вул. Озерна» в режимі маршрутного таксі та в звичайному режимі руху, № 24 «Вул. Січових Стрільців (СТО) – вул. Озерна» в режимі маршрутного таксі  та в звичайному режимі руху) не відбувся у зв’язку з відсутністю претендентів та внести зазначені маршрути  до об’єктів наступного конкурсу.

2. Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста опублікувати дане рішення та протокол засідання конкурсного комітету на офіційному сайті Світловодської міської ради.

3. Контроль за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  першого заступника  міського  голови   О. Балюк.

Секретар міської ради  Юрій САПЯНОВ

Протокол 26.08.2020 р.