ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№471 Про укладання тимчасового договору на право здійснення перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті № 24 «Вул. Січових Стрільців (СТО) – вул. Озерна» в режимі маршрутного таксі

Розглянувши лист ТОВ «Світ-Автолегіон» від 27.08.2020 № 103 щодо можливості виконувати тимчасово перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 24 «Вул. Січових Стрільців (СТО) - вул. Озерна» в режимі маршрутного таксі, керуючись ЗУ «Про автомобільний транспорт», п.п. 12 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 2 п. 55 «Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого постановою КМУ № 1081 від 03.12.2008 із змінами,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Укласти тимчасовий договір на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському автобусному маршруті загального користування № 24 «Вул. Січових Стрільців (СТО) - вул. Озерна» в режимі маршрутного таксі з ТОВ «Світ-Автолегіон» терміном на три місяці та затвердити розклад руху на зазначеному маршруті (Додаток).
2. ТОВ «Світ-Автолегіон» здійснювати перевезення на зазначеному маршруті одним транспортним засобом (марки БАЗ державний номер ВА3127АС; марки БАЗ державний номер ВА3602ВТ (резерв)) за граничним тарифом, встановленим рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 27.07.2018 № 448 «Про встановлення граничних тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі».
4. Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста підготувати документи для укладення тимчасового договору з перевізником.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток