ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№472 “Про визначення оператора електронного майданчика для проведення аукціону з передачі майна в оренду та укладання договору з оператором електронного майданчика”

На виконання Закону України «Про оренду державного та комунального майна»  та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, керуючись п.п.1 п. «а» ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.07.2018 № 6 «Про завершення тестування електронних майданчиків операторів щодо відповідності вимогам Електронної торгової системи «ProZorro.Продажі»» ЦБД 2,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Обрати оператора електронного майданчика – Товариство з обмеженою відповідальністю «Смарттендер» з метою проведення електронних аукціонів з передачі майна в оренду.

2. Укласти договір про проведення електронних аукціонів з передачі майна в оренду з оператором електронного майданчика – Товариством з обмеженою відповідальністю «Смарттендер», код ЄДРПОУ 41817392.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ