ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№473 Про затвердження Порядку відшкодування коштів батьківської плати за відвідування закладів дошкільної освіти та вартості харчування в загальноосвітніх навчальних закладах у новій редакції

З метою виконання п. 13, 14 розділу I «Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, сімей загиблих, поранених військовослужбовців Захисників і Захисниць України та учасників АТО/ООС, які брали участь у захисті територіальної цілісності, державного суверенітету України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів на 2023-2027 роки», затвердженої рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 19.03.2024 року № 2218, Закону України «Про охорону дитинства», для надання соціальної підтримки дітям, батьки яких пропали безвісти під час виконання бойових завдань, пов’язаних із захистом Батьківщини та дітям, батьки яких потрапили у полон під час проходження військової служби, та для приведення у відповідність до діючого законодавства, керуючись пп. 1 п. «а» ч. 1 ст. 34, ч. 1 ст. 52, ч. 5, 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити Порядок відшкодування коштів батьківської плати за відвідування закладів дошкільної освіти та вартості харчування в загальноосвітніх навчальних закладах за дітей, батьки яких є ветеранами війни (учасники бойових дій АТО/ООС, учасники бойових дій військової агресії російської федерації проти України, Захисники і Захисниці України, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни, тощо) у новій редакції, що додається.
2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 11.08.2023 року № 475 «Про затвердження порядку відшкодування коштів батьківської плати за відвідування закладів дошкільної освіти та вартості харчування в загальноосвітніх навчальних закладах за дітей, батьки яких є ветеранами війни (учасники бойових дій АТО/ООС, учасники бойових дій військової агресії російської федерації проти України, Захисники і Захисниці України, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни, тощо).
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ