ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№476 Про надання дозволу на укладання договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. вул. Пам’яті Героїв,1, з юридичною особою – управлінням соціального захисту населення Світловодської міської ради

Розглянувши службову записку від 01.04.2024 №01-09/104 начальника управління соціального захисту населення Світловодської міської ради Ірини КОТЕНКО, місцезнаходження юридичної особи: 27501, Кіровоградська область, Олександрійський район, м. Світловодськ, вул. Героїв України,4, стосовно надання дозволу на укладання договору оренди нерухомого майна, нежитлового приміщення загальною площею 526,5 кв.м, яке розташоване за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, м. Світловодськ, вул. Пам’яті Героїв,1, та клопотання від 25.04.2024 №01-29/542 начальника управління освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради Світлани ОСИКИ, стосовно не заперечення щодо надання в оренду нежитлового приміщення загальною площею 526,5 кв.м, яке розташоване за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, м. Світловодськ, вул. Пам’яті Героїв,1, керуючись частиною 1 статті 21, частиною 1 статті 69 Закону України «Про адміністративну процедуру» від 17.02.2022 №2073-IX, керуючись абзацом 2 частини 1 статті 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 №157-IX, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483, рішенням Світловодської міської ради від 20.02.2024 №2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг», підпунктом 1 пункту «а» статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл на укладення договору оренди нерухомого майна, розташованого за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, м. Світловодськ, вул. Пам’яті Героїв,1, загальною площею 526,5 кв.м, з юридичною особою – управлінням соціального захисту населення Світловодської міської ради, з метою розміщення притулку терміном на 4 роки 11 місяців.
2. Виконавчому комітету Світловодської міської ради в особі міського голови Андрія МАЛІЦЬКОГО та управлінню соціального захисту населення Світловодської міської ради в особі начальника управління Ірини КОТЕНКО в 30-денний термін з дня набрання чинності даного рішення укласти договір оренди нерухомого майна.
3. Начальнику управління соціального захисту населення Світловодської міської ради Ірині КОТЕНКО:
3.1. В 20-денний термін з дня укладання договору оренди нерухомого майна, укласти договори по наданню послуг з електро-, тепло-, водопостачання, водовідведення та відшкодування експлуатаційних витрат.
3.2. Протягом 10 робочих днів після укладання договору застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору оренди.
4. У разі невиконання умов пункту 2 дане рішення втрачає чинність.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
6. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.

Рішення може бути оскаржене, шляхом подання скарги до Комісії з розгляду скарг (вул. Героїв України, 14 м. Світловодськ Кіровоградська обл. 27501):
– заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
– заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА