ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№479 Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній електрозв’язку на території Світловодської міської територіальної громади

Розглянувши лист директора департаменту Дніпропетровської філії АТ «Укртелеком» від 15 грудня 2023 року №2108, з метою недопущення пошкоджень кабельних ліній електрозв’язку, забезпечення їх безперебійної роботи й виключення можливостей виникнення нещасних випадків та на виконання пункту 6 та пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 1996 року №135 «Про затвердження Правил охорони ліній електрозв’язку», керуючись пунктом 3 частини б статті 31, частинами 5 і 6 статті 59, статтею 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Заборонити на території Світловодської міської територіальної громади в місцях проходження підземних кабельних ліній зв’язку акціонерного товариства «Укртелеком» проведення будь-яких земляних робіт на глибині більше як 30 см, в тому числі: заміну опор, підключення до житлових будинків водогонів, газопроводів та інших підземних комунікацій, посадку дерев, викопування підвалів, колодязів і інших робіт, пов’язаних з розкриттям ґрунту, без попереднього погодження з виконавчими органами Світловодської міської ради та виклику на місце робіт працівників акціонерного товариства «Укртелеком», яке знаходиться за адресою: м. Олександрія, провул. Таврійський, 11, тел. 0669397282, 0689104758, 0911129118, 0911127626.
Виклик працівника зв’язку повинен бути здійснений за 3 доби до початку виконання робіт.
2. Винні у порушенні Правил охорони ліній зв’язку згідно статей 188 та 360 Кримінального Кодексу України притягуються до кримінальної та матеріальної відповідальності.
3. Відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради після прийняття даного рішення опублікувати його на офіційному веб-сайті Світловодської міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКО.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ