ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№485 Про результати конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Павлівського старостинського округу

В зв’язку з тим, що згідно оголошення про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Павлівського старостинського округу (с. Павлівка, с. Вільне), яке було розміщено на сайті Світловодської міської територіальної громади 05.03.2024 року, прийом документів проводився протягом 30 календарних днів з дня публікації, але для участі у конкурсі не надані конкурсні пропозиції, тому конкурс визначається таким, що не відбувся (абзац другий пункту 28 відповідно до Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 року № 918), відповідно підпункту 3 пункту 2 статті 26, частини 3 статті 33 Закону України «Про управління відходами», Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року № 918, розглянувши протокол засідання конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Павлівського старостинського округу (с. Павлівка, с. Вільне) від 03.04.2024 року, керуючись підпунктом 1, 6, 23 пункту «а», частини 1, статті 30, частинами 5, 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Конкурс з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Павлівського старостинського округу (с. Павлівка, с. Вільне), що оголошено рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради № 162 від 23 лютого 2024 року «Про оголошення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Павлівського старостинського округу (с. Павлівка, с. Вільне)», визнати таким, що не відбувся.
2. Не оголошувати, на даний час, повторного конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Павлівського старостинського округу (с. Павлівка, с. Вільне).
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКО.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ