ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№493 “Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «Світловодський завод залізобетонних виробів»”

Розглянувши заяви від 28.08.2020 ТОВ «Світловодський завод залізобетонних виробів» з  доданими документами та з метою впорядкування розміщення зовнішньої реклами у місті Світловодську, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України     № 2067 від 29.12.2003р. "Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами", керуючись п.п. 13, пункт «а» ч.1, ст. 30  Закону України « Про місцеве  самоврядування в Україні» та рішенням Світловодської міської ради № 966 від 26.11.2013р. «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами у місті Світловодську», 

виконавчий комітет Світловодської  міської ради вирішив:

1. Надати ТОВ «Світловодський завод залізобетонних виробів»  дозволи  на розміщення   зовнішньої реклами терміном на 5 років  для розташування:

- двостороннього рекламного щита, розміром 3,0 м х 6,0 м по вулиці Миру, біля заправки-автостоянки;   

- двостороннього рекламного щита, розміром 3,0 м х 6,0 м  по вулиці Городоцька, біля заправки-автостоянки;

- двостороннього рекламного щита, розміром 3,0 м х 6,0 м  по вулиці Героїв України, біля ЗОШ №10;

- двостороннього рекламного щита, розміром 3,0 м х 6,0 м  по вулиці Новогеоргіївська, біля автостоянки.

2. Зобов’язати  ТОВ «Світловодський завод залізобетонних виробів»:

2.1.В місячний термін укласти з управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста договір про тимчасове користування місцем для розміщення рекламного засобу.

2.2.Утримувати рекламні засоби у належному технічному та санітарному стані, із забезпеченням негайного відновлення пошкоджених конструкцій, із заміною пошкоджених рекламних сюжетів, своєчасним оновленням зовнішнього вигляду рекламних засобів та рекламних сюжетів.

3. У разі невикористання  місця розташування рекламного засобу безперервно протягом шести місяців або не переоформлення дозволу в установленому порядку, дозвіл може бути скасований на підставі рішення виконкому.

4. У разі не виконання умов пункту 2 дане рішення втрачає чинність.

5. Контроль за   виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови  О.Балюк.

Секретар міської ради  Юрій САПЯНОВ