ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№497 “Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України,14 з юридичною особою – управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради”

Розглянувши заяву від 02.09.2020 № 490 в.о. начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради Ахтирської К.,  керуючись пп.1 п. а) ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  абз. 2 п. 2 ст.18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна від 09.01.2018 № 37  за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України,14 загальною площею 95,1 кв.м. з юридичною особою – управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради для розміщення службових приміщень на термін до 01.11.2023  та внести зміни до цього договору в частині продовження терміну його дії в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення.

2. В.о. начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради Ахтирській К. в  10-денний термін з дня внесення змін до договору оренди нерухомого майна, переукласти договори в разі закінчення їх терміну дії з відповідними обслуговуючими підприємствами по наданню послуг з електро-, тепло-, водопостачання, водовідведення  та на відшкодування експлуатаційних витрат.

3. У разі невиконання умов п.1, 2 дане рішення втрачає чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ