ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№503 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради №268 від 09.04.2015 року «Про затвердження Положення про конкурсну комісію з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Світловодськ»”

В зв’язку із кадровими змінами виконавчого комітету Світловодської міської ради та його управлінь, на підставі «Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173, керуючись відповідно до вимог підпункту 6 пункту «а» статті 30, частини першої стаття 52 Законом  України “Про місцеве самоврядування  в Україні”,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради №268 від 09.04.2015 року «Про затвердження Положення про конкурсну комісію з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста» виклавши п.4 в новій редакції:

п.4.  Затвердити конкурсну комісію з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Світловодськ у новому складі, згідно з додатком 1.

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради № 746 від 26.09.2019 року.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ