ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№504 “Про списання багатоквартирного житлового будинку №46 по вул. Приморська з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»”

З метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», враховуючи листи Голови правління Даровських Т.Ю. до балансоутримувача будинків комунального підприємства «Житлосвіт 2012» (далі за текстом КП «Житлосвіт 2012»),

виконавчий комітет вирішив:

1. Списати з балансу КП»Житлосвіт 2012» комунальної власності житловий будинок № 46 по вул. Приморська.

2. З метою списання вказаного багатоквартирного будинку створити комісію згідно додатку №1 до рішення.

2.1. Комісії провести огляд та фіксацію технічного стану багатоквартирних будинків, що списуються.

2.2. За результатами роботи комісії скласти акти списання багатоквартирних будинків, вказаних в п.1 даного рішення, за формою,  визначеною Постановою Кабінету Міністрів від 20.04.2016р. №301 Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».

2.3. Подати на затвердження до виконавчого комітету Світловодської міської ради дані Акти.

3. КП «Житлосвіт 2012» припинити обслуговування та нарахування за послуги з утримання будинків і споруд  та прибудинкової території по будинку №46 по вул. Приморська з 01 жовтня 2020 року.

4. Після затвердження актів про списання, процедура списання багатоквартирного будинку № 46 по вул. Приморська вважається закінченою.

5. Загальному відділу виконавчого комітету Світловодської міської на офіційному веб-сайті Світловодської міської ради розмістити інформацію про прийняте рішення

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Шаповал В.В..

Секретар міської ради Сап'янов Ю.О.