ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№511 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 28 липня 2023 року № 435 «Про затвердження Положення про Світловодську міську субланку Олександрійської районної ланки державної системи цивільного захисту Кіровоградської області»

З метою реалізації державної політики у сфері цивільного захисту на території Світловодської міської територіальної громади у мирний час та в особливий період, керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту» та, від 11 березня 2015 року № 101 «Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту», ч.4, ч. 5 ст. 10, п. 2 ч. 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України, ст. 17, ст. 18, пп. 3 п. «б», ч. 1 ст. 36¹, ч.1 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до п. 1 рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 28 липня 2023 року № 435 «Про затвердження Положення про Світловодську міську субланку Олександрійської районної ланки державної системи цивільного захисту Кіровоградської області», а саме: затвердити Положення про Світловодську міську субланку Олександрійської районної ланки державної системи цивільного захисту Кіровоградської області у новій редакції (додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ