ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№522 Про оголошення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Світловодськ

Керуючись п. 1, 6, ч. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про відходи», Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011р. №1173 «Про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів», розглянувши протокол засідання конкурсної комісії від 23 вересня 2020 року, з метою впорядкування надання мешканцям м. Світловодськ своєчасних, належної якості, послуг із вивезення твердих побутових відходів,-

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Оголосити конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Світловодськ, який буде проведено 30.10.2020 року о 10.00 год.
2. Опублікувати в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Світловодськ.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток