ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№522 «Про списання багатоквартирного житлового будинку № 2А по вулиці Вадима Бойка в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»

З метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», враховуючи лист ОСББ «Магнолія 2А» до балансоутримувача будинків комунального підприємства «Житлосервіс 2012» (далі за текстом КП «Житлосервіс 2012»), -

виконавчий комітет вирішив:

1. Списати з балансу комунальної власності житловий будинок №2А по вулиці Вадима Бойка в м. Світловодськ.
2. З метою списання вказаного багатоквартирного будинку створити комісію згідно додатку №1 до рішення.
2.1. Комісії провести огляд та фіксацію технічного стану багатоквартирного будинку, що списується.
2.2 За результатами роботи комісії скласти акт списання багатоквартирного будинку, вказаного в п.1 даного рішення, за формою, визначеною Постановою Кабінету Міністрів від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».
2.3. Подати на затвердження до виконавчого комітету Світловодської міської ради даний Акт.
3. Після затвердження Акту про списання, процедура списання багатоквартирного будинку №2А по вулиці Вадима Бойка в м. Світловодськ вважається закінченою.
4. Організаційному відділу виконавчого комітету Світловодської міської ради на офіційному веб-сайті Світловодської міської ради розмістити інформацію про прийняте рішення.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Міський голова В. КОЗЯРЧУК

Додатки