ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№523 Про надання дозволу Петрову В. І. на знесення десяти дерев та видалення самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більше як 5 сантиметрів ( порослі), які знаходяться по вулицях Робітнича та Миру

На підставі звернення Петрова В.І., щодо знесення десяти високих, старих, похилених, аварійно-небезпечних дерев, які становлять загрозу перехожим та провести видалення самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більше як 5 сантиметрів (порослі), які знаходяться по вул. Робітнича та вул. Миру, відповідно до акту обстеження зелених насаджень № 53 від 23.09.2020 р., «Правил утримання зелених насаджень в містах та інших населених пунктах», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105, «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, «Правил благоустрою території м. Світловодськ», затверджених рішенням Світловодської міської ради від 29.06.2010 р. № 1651 та керуючись п.п. 1, п. «б», ч.1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень № 53 від 23.09.2020 р., щодо знесення десяти високих, старих, похилених, аварійно-небезпечних дерев, які становлять загрозу перехожим та провести видалення самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більше як 5 сантиметрів (порослі), які знаходяться по вул. Робітнича та вул. Миру /додається/.
2. Дозволити Петрову В.І. знести десять дерев та провести видалення самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більше як 5 сантиметрів (порослі), які знаходяться по вул. Робітнича та вул. Миру.
3. Петрову В.І. висадити десять саджанців молодих дерев та створити належні умови, щоб забезпечити їх ріст.
4. Зобов’язати Петрова В.І. після виконання робіт, привести дану територію до належного санітарного стану (прибрати зрізані дерева та гілля).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Шаповала В.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток