ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№523 Про списання багатоквартирних житлових будинків з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»

З метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості  здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постановою  Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», на виконання п. 8 Рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради № 398 від 16 травня 2019 року «Про призначення управителів багатоквартирних будинків у м. Світловодськ»,

виконавчий комітет  вирішив:

1. Списати з балансу комунальної власності багатоквартирні житлові будинки, перелік яких визначений в Додатку № 2 до даного рішення.

2. З метою списання багатоквартирних житлових будинків створити комісію, особовий склад якої визначений в додатку №1 до даного рішення.

2.1. Комісії провести огляд та фіксацію технічного стану багатоквартирних житлових будинків, що підлягають списанню.

2.2. За результатами роботи комісії скласти акти списання багатоквартирних будинків, вказаних в п.1  даного рішення,  за формою, визначеною Постановою Кабінету Міністрів від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».

2.3. Подати на затвердження до виконавчого комітету Світловодської міської ради дані Акти.

3. Після затвердження актів про списання, процедура списання багатоквартирних житлових будинків вважається закінченою.

4. Організаційному відділу виконавчого комітету Світловодської міської радина офіційному веб – сайті Світловодської міської ради розмістити інформацію про прийняте рішення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Міський голова  В.Козярчук

Додатки