ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№527 Про списання багатоквартирних житлових будинків№6 та № 8 по вул. Приморська в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»

З метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості  здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постановою  Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», враховуючи лист ОСББ «Приморська 6 і 8»до балансоутримувача будинків комунального підприємства «Житлосервіс 2012» (далі за текстом КП «Житлосервіс 2012»),

виконавчий комітет  вирішив:

1. Списати з балансу комунальної власності житлові будинки№ 6 та № 8 по вул. Приморська в м. Світловодськ.

2. З метою списання вказаних багатоквартирних будинків створити комісію згідно додатку №1 до рішення.

2.1.Комісії провести огляд та фіксацію технічного стану багатоквартирних будинків, що списуються.

2.2. За результатами роботи комісії скласти акти списання багатоквартирних будинків, вказаних в п.1  даного рішення,  за формою, визначеною Постановою Кабінету Міністрів від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».

2.3. Подати на затвердженнядо виконавчого комітету Світловодської міської ради  дані Акти.

3. Після затвердження актів про списання, процедура списання багатоквартирних будинків№ 6 та № 8 по вул. Приморська вважається закінченою.

4. Організаційному відділу виконавчого комітету Світловодської міської ради на офіційному веб – сайті Світловодської міської ради розмістити інформацію про прийняте рішення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Міський голова     В.Козярчук

Додатки