ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№531 Про погодження ФОП Фетісову С.В. на здійснення виїзної сезонної торгівлі на літньому майданчику біля кав`ярні «Ласкава»

Розглянувши заяву від 20.05.2024 року ФОП Фетісова С.В., керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», Наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.1996р. №369 «Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі» та пп. 1 п. б) ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 1 ст. 21, ч. 1 ст. 69 Закону України «Про адміністративну процедуру» від 17.02.2022р. № 2073-IX, рішенням Світловодської міської ради від 20.02.2024р. № 2199 «Про утворення Комісії з розгляду скарг»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1.Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Фетісову Сергію Васильовичу на здійснення виїзної сезонної торгівлі продуктами харчування та безалкогольними напоями на літньому майданчику біля кав`ярні «Ласкава» (вул. Героїв України, 76) на період з 01 червня 2024 року по 30 серпня 2024 року.
2.Фізичній особі-підприємцю Фетісову Сергію Васильовичу при організації торгівлі:
2.1.Укласти договір з управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста про сплату за користування місцем (на розміщення ТС), що перебуває в комунальній власності. Плата за користування місцем, що перебуває в комунальній власності складає 300,00 грн. (триста гривень) та вноситься до 30 числа місяця наступного за звітним.
2.2. Забезпечити дотримання вимог Закону України «Про захист прав споживачів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. № 833 ”Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів”.
2.3. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території земельної ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись вимог інженерних служб міста.
2.4. Утримувати територію для здійснення торговельної діяльності та прилеглу територію в належному санітарному стані, здійснювати їх прибирання після закінчення торгівлі. Неналежне виконання даного обов’язку тягне за собою накладення штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700грн).
2.5. Забезпечити наявність:
- супровідної документації на товар, що реалізується;
- таблички із зазначенням суб’єкта, що організував торгівлю, а також прізвища, імені та по батькові продавця;
- у продавців мати при собі копію паспорту, який пред’являється на вимогу службових осіб органів державного контролю і нагляду, правоохоронних органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування.
3. У разі невиконання пунктів 2.1-2.5 рішення втрачає чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
5. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
Рішення може бути оскаржене, шляхом подання скарги до Комісії з розгляду скарг (вул. Героїв України, 14 м. Світловодськ Кіровоградська обл.27501) :
- заявником – протягом 30-ти календарних днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами – протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА